Hızlı Yarışcı

Hızlı Yarışcı (2008)

Speed Racer

"Aile boyu eğlence için kemerlerinizi bağlayın"

6.4 (1,789)
PG Ebeveyn Rehberliği Önerilir - Bazı içerikler küçük çocuklar için uygun olmayabilir. 07.05.2008 2s 15dk Lana Wachowski

Özet

Pistte fırtına gibi giden, yarış öncesinde, sırasında ve sonrasında toz attıran Speed Racer, direksiyon başında doğal bir yetenektir. Yarış arabalarının içinde doğan Speed, saldırgan, içgüdüleriyle hareket eden, korkusuz biridir. Tek gerçek rakibi, idol olarak gördüğü ağabeyinin anısıdır. Speed efsanevi bir yarışçı olan ağabeyi Rex Racer’ın bir yarış sırasında ölümünün ardından kalan boşluğu doldurmak istemektedir.Ailesinin ve kız arkadaşının desteğiyle, Speed bir zamanlar rakibi olan gizemli Racer X’le işbirliği yapar. Amacı, ağabeyinin canını alan, ölüme meydan okuyan, “Crucible” adlı cross-country rallisini kazanmaktır.

Nereden İzlenir?
Paylaş:

Nereden İzlenir?

Videolar (12)

Original Theatrical Trailer
Trailer

Original Theatrical Trailer

Racer X Reveals the Truth - Movie Clip
Clip

Racer X Reveals the Truth - Movie Clip

Speed & Trixie Date, Speed Meets with Royalton - Movie Clip
Clip

Speed & Trixie Date, Speed Meets with Royalton - Movie Clip

The Sound of Speed Racer  | Dolby Atmos Upgrade
Featurette

The Sound of Speed Racer | Dolby Atmos Upgrade

How Speed Racer Was Remastered  | 4K Dolby Vision
Featurette

How Speed Racer Was Remastered | 4K Dolby Vision

Speed Racer in 4K HDR  | 4,000 Nits Upgrade Explained
Featurette

Speed Racer in 4K HDR | 4,000 Nits Upgrade Explained

Building a Grand Prix Race Car - Full Movie Preview
Clip

Building a Grand Prix Race Car - Full Movie Preview

Speed Meets Jack "Cannonball" Taylor
Clip

Speed Meets Jack "Cannonball" Taylor

The Wachowskis go full throttle
Featurette

The Wachowskis go full throttle

Featurette
Featurette

Featurette

Go Behind the Scenes of Speed Racer
Behind the Scenes

Go Behind the Scenes of Speed Racer

'The Final Race' Scene
Clip

'The Final Race' Scene

Görseller

Afişler

Poster 1
Poster 2

Oyuncular

Bütçe

$120,000,000

Hasılat

$93,900,000

Durum

Yayınlandı

Benzer Filmler

Yaz Aşkı

The Mystery adındaki genç bir rock grubu ilk gösterilerini bir gece klübünde gerçekleştirirler, bu s...

5.1

Yaz Aşkı

1988 Satisfaction
Un tigre dans la théière

...

5.0

Un tigre dans la théière

2021
Le Visiteur du futur

...

6.3

Le Visiteur du futur

2022
Dönüm Noktası

Çocuklukları birlikte geçen Lucy, Kit ve Mimi, Georgia eyaletinin küçük bir kasabasında yaşayan üç y...

5.2

Dönüm Noktası

2002 Crossroads
12 Tuzak

Milyonlarca dolarla kaçmaya çalışan Miles Jackson'ı, New Orleans polisi Danny Bexter durdurmayı başa...

5.9

12 Tuzak

2009 12 Rounds
গামক ঘর

...

9.0

গামক ঘর

2019
Inuyashiki

Ichiro Inuyashiki yaşlı, sıkıcı bir iş adamı. Ve hem ailesiyle hem de işiyle yabancılaşmış, kopmuş d...

7.7

Inuyashiki

2018 いぬやしき
Holiday Reunion

...

4.0

Holiday Reunion

2003
Next Day Air

İki dengesiz suçluya yanlışlıkla bir paket kokain ulaşır.Kendilerine ikramiye vurduğunu düşünerek, o...

5.1

Next Day Air

2009
Gemide Dans

...

5.8

Gemide Dans

1997 Out to Sea
How to Deal

...

5.5

How to Deal

2003
Romaine par moins 30

...

5.2

Romaine par moins 30

2009
Yılbaşında Evdeyim

Bir üniversite öğrencisi, evinden binlerce kilometre uzakta, çölde mahsur kaldığında, hiç parası olm...

6.0

Yılbaşında Evdeyim

1998 I'll Be Home for Christmas
Timsah Avcısı: Zorlu Yol

Steve Irwin ve eşi Terri, bir çiftçinin sığırlarına saldıran bir timsahı çiftçiden kurtarmak ve nakl...

5.4

Timsah Avcısı: Zorlu Yol

2002 The Crocodile Hunter: Collision Course
Bigga Than Ben

...

6.0

Bigga Than Ben

2008
The Canterville Ghost

Sir Simon De Canterville'in hayaletinin 300 yıldır yaşadığı konağa taşınan bir ailenin hikayesi....

6.6

The Canterville Ghost

2023
Ateşli Gençlik

Gerald R. Ford Lisesi futbol takımının yıldızları olan Shawn ve Nick, yazlarını başka bir futbol kam...

6.1

Ateşli Gençlik

2009 Fired Up!
Benimle Evlenir misin?

Kevin Bacon ve Elizabeth Perkins kendi sohbet programlarının iki sunucusu olarak savaşırken aşkı ve ...

5.9

Benimle Evlenir misin?

1991 He Said, She Said
Bob a Bobek ve filmu: Na stopě Mrkvojeda

...

10.0

Bob a Bobek ve filmu: Na stopě Mrkvojeda

2024
Better Than Chocolate

...

6.0

Better Than Chocolate

1999